Alaptid


Skladem

Veterinární mast. Originální dermatologikum s hojivým účinkem na rány.

Výrobce: Bioveta a.s.

EAN: 8594004857477

Varianty

238 Kč
Běžná cena (s DPH):297 Kč
Ušetřite:59 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):196,7 Kč
Naše cena (s DPH):238 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Alaptid

hmotnost včetně obalu0,03 kg

AlaptidKosmetický veterinární přípravek, který lze použít u všech teplokrevných nepotravinových zvířat k ošetření kožních a slizničních drobných poranění, popálenin, odřenin, omrzlin, proleženin, poleptání tlapek psů solí v zimním období apod.


Charakteristika:
Alaptid (spirocyklický synteticky připravený dipeptid) stimuluje růst granulační tkáně, urychluje epitelizační proces a průběh hojení ran.


Složení - 100 ml:

Alaptidum - 1gMasťový základ:

Polysorbatum 60, Alcohol cetylstearylicus, Paraffinum liquidum, Propylenglycolum, Methylparabenum, Propylparabenum, Aqua pro iniectione.Způsob užití:

Zevně na pokožku. Na určené místo pokožky nanést mast ve vrstvě 2 - 3 mm, případně lehce převázat obinadlem a za občasné kontroly ponechat na místě po dobu potřebnou k podpoře vyhojení rány. V případech, kdy nelze přiložit obinadlo se mast aplikuje 2x denně, ev. dle potřeby. Doba aplikace se řídí rozsahem poškozeného místa a stavem regenerace. Obvyklá délka potírání se pohybuje v rozmezí 3 - 10 dnů, u chronických zanedbaných případů i déle.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Alaptid

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?