Přípravky pro koně > Kloubní výživa > Alavis Traumagel pro psy a koně

Alavis Traumagel pro psy a koně


Skladem

Emulgel s rychlým nástupem účinku proti zánětu a bolesti kloubů a svalů.

EAN: 8594191410301

Varianty

610 Kč
Běžná cena (s DPH):761 Kč
Ušetřite:151 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):504,1 Kč
Naše cena (s DPH):610 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Alavis Traumagel pro psy a koně

hmotnost včetně obalu0,15 kg

Alavis Traumagel pro psy a koněPohotová pomoc při bolesti pohybového aparátu koní a psůObsahuje patentově chráněnou látku Celadrin, která zajišťuje účinnou lubrikaci kloubní chrupavky a napomáhá proti zánětu a bolesti.


ALAVIS™ Traumagel je přírodní přípravek, který obsahuje menthol a patentově chráněnou látku Celadrin složenou
z cetylovaných esterů kyseliny myristové, myristoolejové, palmitové a dalších nasycených a nenasycených mastných kyselin zesilujících celkový pozitivní účinek.


ALAVIS™ Traumagel napomáhá zvýšit ochranu před působením prozánětlivých enzymů, výrazně napomáhá tlumit bolestivost svalů, kloubů a kostí.


Složení:Účinné látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Traumagel:Celadrin™

Celadrin™ je patentově chráněná látka, která systematicky posiluje a zvlhčuje buněčné membrány a zajišťuje buňkám mladistvou vláčnost a pružnost. Svým složením spojuje dvě látky, mající podobné účinky. Jednou z nich je derivát cetylu. Cetylové sloučeniny jsou mnoho let používány farmaceutickým průmyslem jako látky detoxikační, desinfekční a ve svých důsledcích protizánětlivé. Druhou složkou je směs nasycených a nenasycených mastných kyselin, zejména kyseliny myristové, myristoolejové a palmitové. Toto vyvážené složení je užitečné nejenom tím, že napomáhá transportu ve vodě špatně rozpustných cetylových sloučenin, ale jak ukazuje nejnovější výzkum, tyto složky mají vlastní protektivní a fyziologický účinek. Inhibují 5-lipogenázu, což je enzym podporující oxidativní a zánětlivé procesy. Právě zánět je zdrojem nejen bolesti, ale i volných radikálů, které stav onemocnění ještě
zhoršují. Můžeme tedy shrnout, že složky patentově chráněné látky Celadrinu jsou přírodními antioxidanty, napomáhají proti zánětu a specificky blokují činnost nežádoucího enzymu.Menthol

Menthol je látka obsažená v mátě peprné, má mírný lokálně anestetický účinek a napomáhá prokrvení tkání, což má význam při zánětu a bolesti. Chladivý pocit je způsoben jeho schopností chemicky spouštět teplotní receptory, čímž způsobuje úlevu u zánětlivých onemocnění kloubů, svalů a vazů jak akutních, tak chronických stavů.Doporučujeme:

u koní a psů s osteoartrózou při bolestech zad při namožení či zánětu vazů, šlach a svalů pro zlepšení pohyblivosti kloubů a odstranění jejich ztuhlosti při úrazech a dalších zraněních při zánětu a pro podporu potlačení bolesti kloubů, vazů a šlachDávkování:

Způsob použití: ALAVIS™ Traumagel nanášejte na postižené místo dle potřeby 1-3x denně dle klinického stavu.Upozornění: Skladujte v uzavřené tubě na suchém místě při pokojové teplotě. Spotřebujte do data uvedeného na tubě. Přestože se jedná o bezpečné látky, doporučujeme zamezit olizování přípravku. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Alavis Traumagel pro psy a koně

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?