ArthroVet Collagen


Na dotaz

Doplněk pro podporu kloubů a chrupavek. Obsahuje 100% hydrolyzát kolagenu.

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci

ArthroVet Collagen


ArthroVet CollagenSložení:

9.10.1 kolagenDoplňkové látky:

1E551b – koloidní oxid křemičitýIndikace:

Určeno pro psy a kočky pro podporu správné funkce kloubních chrupavek a kloubů. Je doporučen jak pro mladá zvířata v období intenzívního růstu, tak pro starší zvířata trpící osteoartritidou.Vlastnosti a použití:

Kolagen obsažený v produktu je vyroben speciální metodou enzymatické hydrolýzy optimalizované pro aktivní molekulární stimulaci metabolismu kloubních chrupavek. Efektivně podporuje správnou funkci kloubů u psů trpících osteoartritidou. Funkčnost byla zkoumána pomocí analýzy intenzity kulhání, pohyblivosti kloubů a indexu bolesti a zároveň pomocí speciálního dotazníku pro veterinární lékaře a majitele psů. Kolagen je také schopen výrazně snížit koncentrace enzymu MMP-3, který je jedním z hlavních enzymů způsobujících degradaci artikulárních chrupavek. Výsledek průzkumu ukázal, že užití kolagenu vedlo ke zlepšení stavu u 70%psů s osteoartritidou.Dávkování:

Psi 1 sáček na 20 kg hmotnosti denně. Produkt může být smíchán se suchým nebo vlhkým krmivem. Zvíře musí mít neustálý přístup k čerstvé vodě.Analytické složení:

hrubý protein 93,09%, hrubý tuk 0,0%, hrubá vláknina 0,41%, hrubý popel 1,04%, vlhkost 5,46%.Skladování:

Skladujte na suchém místě při teplotě do 20 stupňů Celsia. Chraňte před sluncem a vlhkem. Skladujte mimo dosah dětí a zvířat.Produkt je dostupný exkluzivně prostřednictvím veterinárních lékařů.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k ArthroVet Collagen

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?