Výživa > Krmivo pro psy > Eukanuba > Eukanuba Daily Care > Eukanuba Dog Daily Care Sensitive Skin

Eukanuba Dog Daily Care Sensitive Skin


Skladem

Eukanuba Daily Care Sensitive Skin, superprémiové krmivo pro dospělé psy s tendencí k citlivé kůži. Obohaceno o přírodní rybí oleje, zdroj Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin.

Výrobce: Eukanuba - Iams

EAN: 5000174904680

Varianty

288 Kč
1 104 Kč
Běžná cena (s DPH):360 Kč
Ušetřite:72 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):250,4 Kč
Naše cena (s DPH):288 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Eukanuba Dog Daily Care Sensitive Skin

hmotnost včetně obalu12.25 kg

Eukanuba Dog Daily Care Sensitive SkinKompletní krmivo pro psy s citlivou pokožkou od 1 roku.

Obsahuje nezbytné vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje.
Lesklá srst a zdravá pokožka nejenže skvěle vypadají a jsou velmi příjemné na dotek – jsou také nejzřetelnějším znamením vnitřního zdraví psa. Někteří psi jsou však náchylní k citlivé pokožce. Mohou mít suchou a odlupující se pokožku, matnou srst a občasné svědění. Společnost Eukanuba si uvědomuje význam, jaký hraje výživa pro zdraví pokožky a srsti, a tak vytvořila krmivo Eukanuba Sensitive Skin, aby váš pes vypadal a cítil se skvěle.
Pokud byste měli problém s pletí a změna jídelníčku by pomohla jej zvládnout, vrátili byste se ke své původní stravě? S největší pravděpodobností ne. Krmivo Daily Care pro citlivou pokožku se řídí stejným principem. Nejprve vašemu psovi podávejte tuto stravu na podporu zdravé pokožky a srsti, a i když pak jeho srst září a leskne se, podávejte mu i nadále krmení Daily Care pro citlivou pokožku pro udržení jeho úžasného vzhledu. Raději pokračujte ve výživě, která vašemu psovi prospívá, než abyste mu podávali původní stravu.Znaky krmiva:

  • obsahuje rybí proteiny
  • více omega 3 mastných kyselin
  • přírodní rybí oleje
  • bez přidaných umělých příchutí
  • bez přidaných umělých konzervantů
  • bez přidaných umělých barviv
  • bez přidaných umělých plnidel


Složení:

kukuřice, 21% rybí moučka, živočišný tuk, sušená celá vejce, 3,3% sušená řepná dužina, hydrolyzované rybí bílkoviny, sušené pivovarské kvasnice, 0,52% fruktooligosacharidy, hydrogenfosforečnan vápenatý, sodná sůl, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, uhličitan vápenatý.
Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.Jakostní znaky:

hrubé proteiny 23%, vlhkost 8%, hrubé oleje a tuky 13%, hrubé popeloviny 6,4%, hrubá vláknina 2,2%, vápník 0,95%, fosfor 0,8%, omega-3 mastné kyseliny 0.68%, omega-6 mastné kyseliny 2.22%, vitamín A 45485 m.j./ kg, vitamín D3 1509 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 253 mg / kg, betakaroten 5 mg / kg.Metabolizovatelná energie 3570 kcal / kg.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Eukanuba Dog Daily Care Sensitive Skin

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?