Výživa > Krmivo pro psy > Eukanuba > Eukanuba Daily Care > Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized

Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized


Skladem

100% kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy všech plemen s nadváhou nebo po kastraci.

Výrobce: Eukanuba - Iams

Varianty

289 Kč
1 156 Kč
Běžná cena (s DPH):1 445 Kč
Ušetřite:289 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):1 156 Kč
Naše cena (s DPH):1 156 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Eukanuba Dog  DC Overweight Sterilized

hmotnost včetně obalu2,65 kg

Eukanuba Dog DC Overweight SterilizedObsahuje nezbytné vitamíny a minerály, které váš pes potřebuje.
Správná hmotnost je klíčový faktor pro zdraví a pohodu psa. Přesto počet psů s nadváhou roste. Nadváha zvyšuje riziko chorob, jako je cukrovka, onemocnění srdce a problémy s klouby. Výživa hraje při kontrole hmotnosti klíčovou roli. Proto společnost Eukanuba vyvinula krmivo Eukanuba Excess Weight, které dospělým psům pomáhá dosáhnout štíhlého těla a užít si aktivní interakce s jejich páníčky.
Každý zná jojo efekt diet. Lidé mění svou stravu, aby zhubli. Když dosáhnou ideální váhy, vrátí se ke svým starým stravovacím návykům a váhu znovu naberou. Pro udržení zdravé hmotnosti se musíte držet svých účinných zvyků. Krmivo Daily Care pro psy s nadváhou, po kastraci se řídí stejným principem. Psi jsou náchylní k přibírání po kastraci v důsledku změn hladiny hormonů. Řiďte se našimi doporučeními pro krmení, a pomozte tak vašemu psovi nejprve zhubnout, poté se psem cvičte a každý den mu jako součást stravy podávejte krmivo Daily Care pro psy s nadváhou, po kastraci pro udržení optimální hmotnosti.


Znaky krmiva:

  • nízký obsah kalorií
  • L–carnitin, přirozený spalovač tuků
  • optimální hladina přirozené vlákniny
  • bez přidaných umělých příchutí
  • bez přidaných umělých konzervantů
  • bez přidaných umělých barviv
  • bez přidaných umělých plnidel


Složení:

kukuřice, 19% sušené kuřecí a krůtí maso (přírodní zdroj glukosaminu a chondroitin sulfátu), pšenice, čirok, ječmen, 3,6% sušená řepná dužina, sušená celá vejce, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, lněné semínko, chlorid sodný, hexametafosforečnan, 0,38% fruktooligosacharidy, rybí tuk.
Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.Jakostní znaky:

hrubé proteiny 22%, vlhkost 8%, hrubé oleje a tuky 7,6%, hrubé popeloviny 6,3%, hrubá vláknina 2,9%, vápník 1,05%, fosfor 0,85%, omega-3 mastné kyseliny 0.22%, omega-6 mastné kyseliny 1.63%, vitamín A 228782 m.j./ kg, vitamín D3 1426 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 257 mg / kg, L-carnitin 47,5 mg / kg, betakaroten 3,8 mg / kg.Metabolizovatelná energie 3279 kcal / kg.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Eukanuba Dog DC Overweight Sterilized

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?