Výživa > Krmivo pro psy > Pro Plan > Pro Plan Dry > Pro Plan Dog Puppy Large Athletic Sensitive Digestion

Pro Plan Dog Puppy Large Athletic Sensitive Digestion


Skladem

PURINA® PRO PLAN® LARGE PUPPY Athletic OPTIDIGEST® s vysokým obsahem jehněčího

Výrobce: Purina

Varianty

1 316 Kč
Běžná cena (s DPH):1 661 Kč
Ušetřite:345 Kč (21%)
Naše cena (bez DPH):1 144,3 Kč
Naše cena (s DPH):1 316 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Pro Plan Dog Puppy Large Athletic Sensitive Digestion

hmotnost včetně obalu12,2 kg

Pro Plan Dog Puppy Large Athletic Sensitive DigestionKompletní suché krmivo pro štěňata velkých plemen atletického typu s citlivým zažíváním. Také vhodné pro březí, nebo kojící feny. Vytvořené na základě vědeckých poznatků.


PURINA® PRO PLAN® LARGE PUPPY Athletic s OPTIDIGEST® pro citlivé zažívání je pečlivě vytvořená receptura, obsahující kombinaci živin OPTIDIGEST. Ta bojuje proti nerovnováze střevní mikroflóry, která je nejčastější příčinou citlivého zažívání. Složení vyvinuté našimi veterináři a odborníky na výživu, podporuje každodenní aktivní a vyvážený život vašeho psa.


OPTIDIGEST

  • Receptura obsahuje speciální kombinaci živin OPTIDIGEST, která podporuje zažívací systém.
  • Krmivo je snadno stravitelné a obsahuje prebiotika, která prokazatelně zvyšují počet bifidobakterií a zlepšují tak rovnováhu bakterií ve střevě.
  • Podporuje správnou konzistenci výkalů.
  • Nutričně vyvážená receptura obsahuje vysoce kvalitní jehněčí bílkoviny a podporuje aktivní a zdravý životní styl vašeho štěněte až do dospělosti.


Složení:

Jehněčí (20 %), sušené drůbeží bílkoviny, kukuřice, rýže, sójová moučka, živočišný tuk, cukrovarské řízky sušené, dochucovací masové výtažky, kukuřičný protein, sušená vejce, kukuřičná krupice, rybí tuk, minerální látky.Doplňkové látky:

Nutriční doplňkové látky (MJ/kg):

Vit. A: 28 000; Vit. D3: 910; Vit. E: 550; mg/kg: Vit. C: 140; síran železnatý monohydrát: 78; jodičnan vápenatý bezvodý: 2; síran měďnatý pentahydrát: 12; síran manganatý monohydrát: 37; síran zinečnatý; monohydrát: 120; seleničitan sodný: 0,11.Technologické doplňkové látky:

Bentonit: 6 000 mg/kg
Tokoferolové extrakty z rostlinných olejů: 46 mg/kgAnalytické složky:

Protein 32,0 %, obsah tuku 18,0 %, obsah anorganických látek 7,5 %, hrubá vláknina 2,5 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Pro Plan Dog Puppy Large Athletic Sensitive Digestion

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?