Výživa > Krmivo pro psy > Royal Canin > Royal Canin Care Nutrition > Royal Canin Medium Dermacomfort

Royal Canin Medium Dermacomfort


Skladem

Kompletní krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen (od 11 do 25 kg ) - starší 12 měsíců. Určeno pro psy náchylné na podráždění a svědění pokožky.

Výrobce: Royal Canin

Varianty

468 Kč
1 342 Kč
Běžná cena (s DPH):532 Kč
Ušetřite:64 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):407 Kč
Naše cena (s DPH):468 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Royal Canin Medium Dermacomfort

Royal Canin Medium Dermacomfort
hmotnost včetně obalu3,15 kg

Royal Canin Medium Dermacomfort


SNÍŽENÝ OBSAH ALERGENŮ

Stav pokožky odráží celkové zdraví psa a vhodná dieta hraje významnou roli v péči o zdravou pokožku.Speciální složení MEDIUM DERMACOMFORT, které obsahuje vysoce kvalitní zdroje bílkovin, je obzvláště vhodné pro psy, které trápí podráždění pokožky a svědění. Po 1 měsíci si 87% majitelů psů všimlo, že se jejich pes méně škrabe. *Interní studie Royal Canin 2009 - Provedená s 82 psy s citlivou pokožkou.


SMĚS PRO ZDRAVOU POKOŽKU

Unikátní kombinace živin zahrnující speciální komplex, který podporuje "bariérovou" funkci kůže, spolu s Omega 6 mastnými kyselinami (včetně gamma-linolenové kyseliny) a Omega 3 mastnými kyselinami (včetně EPA a DHA), které jsou známy pro svůj příznivý vliv na pokožku.KOMBINACE ANTIOXIDANTŮ

Synergicky působící kombinace antioxidantů pomáhá neutralizovat volné radikály.SLOŽENÍ:

Rýže, izolát rostlinných proteinů (L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.), pšenice, živočišné tuky, kukuřičný gluten, loupaný oves, kukuřice, minerální látky, hydrolyzované živočišné proteiny, sójový olej, řepné řízky, rybí tuk, lněná semena, frukto-oligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:


Diskuze k Royal Canin Medium Dermacomfort

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?