Výživa > Klinické diety pro psy > Royal Canin > Royal canin VD Dog Urinary U/C

Royal canin VD Dog Urinary U/C


Skladem

Speciální veterinární dieta pro dospělé psy trpící zvýšenou tvorbou močových kamenů Někteří psi mohou trpět metabolickou poruchou ve vylučování kyseliny močové a následnou zvýšenou tvorbou močových kamenů.

Výrobce: Royal Canin

EAN: 3182550748292

Varianty

544 Kč
1 775 Kč
2 982 Kč
Běžná cena (s DPH):618 Kč
Ušetřite:74 Kč (12%)
Naše cena (bez DPH):473 Kč
Naše cena (s DPH):544 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Royal canin VD Dog Urinary U/C

Royal canin VD Dog Urinary U/C
hmotnost včetně obalu2,15 kg

Royal canin VD Dog Urinary U/C


URINARY U/C je kompletním dietním krmivem pro psy, které díky nízkému obsahu proteinů a purinů, nižšímu obsahu sirných aminokyselin a použití pouze vysoce kvalitních proteinů, jakož i látky alkalizující moč napomáhá omezovat tvorbu urátových a cystinových kamenů v moči.


Délka podávání:

Délka podávání závisí na příčině onemocnění. V případě urátových urolitů by se měla dieta podávat alespoň 6 měsíců. V případě ireverzibilní poruchy metabolismu kyseliny močové je možné tuto dietu krmit celoživotně. V případě cystinových urolitů se může dieta Urinary U/C Low Purine předepsat na 1 rok jako prvoliniová léčba. Předtím, než se podávání diety prodlouží, je potřeba provést klinické přešetření pacienta.Charakteristika:

Urater Control - Omezení tvorby urátových kamenů

Nízký obsah proteinů s purinem (např. pšeničná mouka a vejce) v kombinaci s vytvářením alkalické moči vede k omezení rizika tvorby urátových kamenů.

Omezení tvorby cystinových kamenů - Kombinace středního množství proteinu vysoké kvality a snížených hladin sodíku přispívá k omezení tvorby cystinových kamenů.

Posílení kožní bariéry - Vysoké hladiny biotinu, nyacinu a kyseliny pantotenové v kombinaci s komplexem zinku a kyseliny linoleové omezuje transepidermální ztráty vody zlepšuje funkci kůže jako bariéry.

Zmírnění příznaků stárnutí - Synergistický antioxidační komplex (vitamin E, C, taurin, lutein) pomáhá udržovat nepoškozenou DNA, stimuluje dobrý stav imunitního systému a neutralizuje volné radikály, jejichž negativní vliv se zvyšuje s věkem.SLOŽENÍ:

Rýže, kukuřičná moučka, pšeničná mouka, sušená vaječná hmota, živočišné tuky, pšeničný gluten (L.I.P. proteiny vybrané pro svou velmi vysokou vstřebtalnost), minerální látky, kukuřičný gluten, rostlinná vláknina, rybí tuk, sójový olej, fruktooligosacharidy (FOS), olej z brutnáku lékařského, výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).DOPLŇKOVÉ LÁTKY (NA 1 KG)

Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 25 000 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 41 mg, E2 (jód): 2,9 mg, E4 (měď): 12 mg, E5 (mangan): 55 mg, E6 (zinek): 207 mg, E8 (selen): 0,1 mg. Konzervační látky – Antioxidanty.ANALYTICKÉ SLOŽKY

Proteiny (g) 18, Obsah tuku (g) 15, Sacharidy (g) 46,4, NFE (g) 50, vláknina (g) 5,7, Hrubá vláknina (g) 2,1, Omega 6 (g) 2,73, Omega 3 (g) 0,56, EPA + DHA (g) 0,3, Vápník (g) 0,79, Fosfor (g) 0,59, Hořčík (g) 0,07, Sodík (g) 0,3, Chlorid (g) 0,58, L-karnitin (mg) 20Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Royal canin VD Dog Urinary U/C

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?