Výživa > Klinické diety pro psy > Specific > Specific CDD HY Food Allergy Management pes

Specific CDD HY Food Allergy Management pes


Skladem

SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky štěňat i dospělých psů s po­travní alergií.

EAN: 5701170110319

Varianty

576 Kč
2 284 Kč
Běžná cena (s DPH):690 Kč
Ušetřite:114 Kč (17%)
Naše cena (bez DPH):500,9 Kč
Naše cena (s DPH):576 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Specific CDD HY Food Allergy Management pes

Specific CDD HY Food Allergy Management pes
hmotnost včetně obalu12,2 kg

Specific CDD HY Food Allergy Management pesIndikace

 • Nežádoucí reakce na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobující kožní a/nebo trávicí potíže.
 • Potravní eliminační test.
 • Trávicí problémy např. průjem, zvracení, plynatost, vyvolané malabsorpcí, maldigescí, exokrinní pankreatickou insuficienci (EPI) a aktuní gastroenteritidou.
 • Syndrom zánětlivého onemocnění střev (IBD).


Vlastnosti a charakteristika krmiva

 • Hydrolyzovaná bílkovina z lososa s molekulární hmotností pod 10.000 Daltonů je vysoce stravitelná a málo alergenní.
 • Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních diet. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i psy s glutenovou alergií/intolerancí.
 • Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám jsou pamlsky zvláště vhodné pro psy s průjmem z tenkého střeva.
 • Psyllium obsahuje rozpustnou vlákninu tvořící gel, která na svoji hmotu dokáže absorbovat několikanásobně větší množství tekutiny. Psyllium je známo svým příznivým vlivem na regulaci aktivity trávicího traktu.
 • Zvýšené hladiny vitamínů A, E a B komplex, zinku a selenu pro podporu zdravé kůže a srsti a zvýšené množství vitaminů, minerálů a elektrolytů pro podporu psů s gastrointestinální problémy.


Doplňující informace

 • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je kompletní vyvážená hypoalergenní dieta s omezeným množstvím su­rovin (založená na rýži a hydrolyzované lososí bílkovině), která splňuje nutriční požadavky štěňat i dospělých psů s po­travní alergií.
 • Pro potlačení příznaků potravní alergie je nezbytné, aby pes nedostával jinou potravu, než hypoalergenní dietu. Pokud chce majitel svého psa s potravní alergií odměnit pamlskem, měl by použít SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats. Tyto pamlsky obsahují stejné suroviny jako dieta SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management. U psů, kteří tuto dietu tolerují, mohou být proto pamlsky bez obav použity.
 • Osvědčeným postupem při diagnostice potravních alergií je domácí eliminační dieta, následovaná provokačními testy jed­notlivých surovin. Pokud není použití domácí eliminační diety z praktických důvodů proveditelné, lze místo ní použít dietu SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management.
 • Vysoká kvalita a stravitelnost použitých surovin a zvýšená hla­dina elektrolytů umožňuje použít dietu také u pacientů s trávi­cími problémy, jako jsou poruchy střevní absorpce, maldigesce a/nebo nedostatečnost pankreasu.
 • U psů s trávicími problémy se doporučuje rozdělit celou denní dávku SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management na 3-5 za den.
 • Exokrinní pankreatická insuficience je typická výrazně sní­ženou produkcí pankreatických trávicích enzymů. SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management je snadno stravitelná a proto je pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí ideální volbou. I přesto se však doporučuje podávat krmivo spolu s pre­paráty pankreatických enzymů.


Složení

Rýže, rýžová bílkovina, vepřový tuk, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, minerální látky, hydrolyzovaná bílkovina (pod 10 000 Daltonů), sušená celulóza, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), rybí olej, psyllium, extrakt z rozmarýnu. Přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT a a propyl-galát.


Neobsahuje syntetická barviva ani zchutňovadla.


Obsah živin:
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Specific CDD HY Food Allergy Management pes

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?